Akcja sprzątania lasu w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska

Strona główna » Akcja sprzątania lasu w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska
Akcja sprzątania lasu w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska

Za nami kolejne sprzątanie lasu, tym razem byliśmy w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Kilkadziesiąt zebranych worków pełnych śmieci, opony, fragmenty mebli, odpady poremontowe i inne tego typu „skarby” to efekt naszej dzisiejszej pracy. Zebrane odpady ułożyliśmy w trzy wielkie stosy śmieci, które w najbliższych dniach zostaną usunięte przez leśników z Nadleśnictwa Bydgoszcz. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pomoc, była z nami m.in. silna reprezentacja Fundacji Sportolubni oraz reprezentacja WSG w Bydgoszcz. Urząd Miasta Bydgoszczy – Czysta Bydgoszcz mocno wspiera nasze działania, dzięki czemu każdy uczestnik otrzymał ekoupominek, a kilka dni wcześniej za pomocą aplikacji „Dbamy o Bydgoszcz” mieszkańcy otrzymali na swoje telefony komórkowe zaproszenie do udziału w naszej akcji (zachęcamy do pobrania tej aplikacji na telefon ze sklepu PLAY). Natomiast wsparcie medialne zapewniło Radio ESKA. Planujemy już kolejne akcje sprzątania bydgoskich i okolicznych lasów ale to jakie będziemy mieć efekty zależy od Was, im więcej osób dowie się o tym co robimy, tym większa szansa na dużą frekwencję i lepsze efekty. Jak możesz nam pomóc:

1) Polub profil Fundacja Zielone Jutro
2) Zaproś swoich znajomych aby zrobili to samo
3) Udostępniaj nasze wydarzenia i zaproś jak najwięcej osób
4) Możesz pomóc finansować nasze działania klikając klawisz na Facebooku Przekaż datek, zbieramy środki na zakup narzędzi przydatnych w sprzątaniu oraz na nasze kolejne projekty, sprzątanie lasów to dopiero początek.

Pełna fotorelacja jest dostępna na naszym profilu na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/FundacjaZieloneJutro/posts/pfbid0h3S1WxWcRtJFB9tnwbdT3sGsPoyXDNXPRr8EydL7MakxQHmXpyEK8mbpXjWYnzuul