Wesprzyj nas

Strona główna » Wesprzyj nas

Przekaż nam darowiznę

Możesz wspierać nasze działania, przekazując darowiznę na konto fundacji nr: 03 1240 1183 1111 0010 9770 1001
z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe” albo za pomocą poniższego formularza.

Chcesz więcej czystych lasów?

Przekaż 1,5% podatku Fundacji Zielone Jutro.

W zeznaniu podatkowym wystarczy wybrać naszego partnera, organizację pożytku publicznego Stowarzyszenie Ekologiczne „Etna” – numer KRS 0000084582, a w polu Cel szczegółowy wpisać „Zielone Jutro”, wówczas przekazana kwota trafi do Fundacji Zielone Jutro na pokrycie kosztów związanych z naszymi akcjami sprzątania lasów i terenów zielonych.

Dziękujemy za okazane wsparcie.

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów. Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem.

To proste i bezpieczne rozwiązanie.

 

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – fanimani.pl/zaproszenie/36410/ede67091210f4173bd1458e4365a6ff1/ – i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – fanimani.pl/fundacjazielonejutro/ – aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obserwuj nasze zrzutki w serwisie zrzutka.pl

Tutaj będziemy podawać listę aktualnych zrzutek.

Zrzutka.pl

Wpieraj Fundację Zielone Jutro poprzez portal PATRONITE

Patronite