Wyróżnienie dla Fundacji

Strona główna » Wyróżnienie dla Fundacji

Wyróżnienie dla Fundacji

Wyróżnienie dla Fundacji

W dniu 07.10.2022 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się VI Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych. W trakcie spotkania organizacjom społecznym zostały wręczone dyplomy i podziękowania za dotychczasową pracę. Z satysfakcją możemy się pochwalić, że nagroda „Przechodzącego przez rzekę”, dla autorów najlepszej inicjatywy pozarządowej roku 2021 za projekt „SprzątaMY Bydgoszcz” trafiła do Fundacji Zielone Jutro.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, jesteśmy zmotywowani do dalszej systematycznej pracy.

Dziękujemy wszystkim osobom, którzy zaangażowali się w nasze działania, a także organizacjom, które wzięły udział w naszych akcjach i tym, które zaprosiły nas do udziału w swoich wydarzeniach. Dziękujemy przedstawicielom administracji lokalnej i leśnikom za wsparcie organizacyjne, dziennikarzom za liczne relacje z naszych wydarzeń, a także darczyńcom, dzięki którym zakupiliśmy odpowiednie wyposażenie i mogliśmy działać efektywnie na tak dużą skalę.

Chcesz więcej czystych lasów?

Przekaż darowiznę na konto Fundacji Zielone Jutro nr 03 1240 1183 1111 0010 9770 1001 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe” lub kliknij klawisz Przekaż datek na Facebooku.

W szczególności dziękujemy: